Dovolte nám, abychom Vám představili možnost, díky které se Vaše město či obce posune na vyšší úroveň.

Díky této možnosti nejen, že zmoderníte svou obec nebo město, ale také usnadníte turistům či občanům jejich každodenní život.

Mobilní aplikace totiž nikdy předtím nebyly jednodušší k vytvoření. Nechte nás Vám proto vytvořit mobilní aplikaci, při které byste se mohli těšit jen samých kladných ohlasů.

Proč mobilní aplikaci a ne jenom webové stránky?

V dnešní době má zcela každý po ruce mobil, a proto k dohledání informací používá právě telefon. Mobilní aplikace má ty výhody, že se přizpůsobí danému telefonu, může zasílat push zprávy, nebo umí využít všechny funkce telefonu. Navíc některé aplikace fungují i bez internetového připojení. Avšak hlavní výhoda mobilní aplikace je to, že je rychlejší k dohledání informací, než samotné weby. Web je sice skvělá věc, ale ne každý v této době má čas a trpělivost čekat než se mu načtou webové stránky. Načtení stránek při slabším připojení může dokonce trvat až několik minut a je to velice zdlouhavé. Mobilní aplikace Vám po stažení načte během několika sekund nehledě na to, jak silné připojení máte.

Na koho se obrátit?

Pokud jsme vás přemluvili či pokud už dlouho zvažujete, že vašemu městu či obci pořídíte vlastní mobilní aplikaci na míru, ale nevíte, na koho se obrátit, máme pro vás jeden tip. Tím tipem je PepiApp. PepiApp je tvůrce mobilních aplikací, který je jedničkou nejen v Praze, ale v celé České Republice. Působí jak v Česku, tak i na Slovensku a zaměřují se na tvorbu mobilních aplikací v oblasti státní správy, gastro podniků, hudebních akcí, komunitních celků a firem, společností či fyzických osob.

Proč zrovna PepiApp?

PepiApp není jedničkou v celé České Republice jen tak. PepiApp už je na trhu nějaký ten pátek a díky zkušenostem dokáží rychle vytvořit Vaši mobilní aplikaci jak pro Android tak i pro iOS. Spokojeni tak budou milovníci Apple technologií, ale i nadšenci do jiných značek.