Žijeme v době internetu. Internet je dneska skutečně mocná zbraň, kterou využívá spousta firem a společností. Avšak můžou to být například i eventy nebo festivaly.

Tyto festivaly většinou mají své vlastní webové stránky, na kterých mají zveřejněný program, ale v dnešní době weby často bývají nahrazovány mobilními aplikacemi.

Kde si nechat vytvořit mobilní aplikace?

Mobilní aplikace eventů či festivalů, které by měly obsahovat organizační a informační materiál, ale fungovat i bez internetového připojení na všechny chytré telefony. Pokud byste uvažovali nad touto nabídkou tak neváhejte a kontaktujte nějakého tvůrce mobilních aplikací. Jestli byste měli zájem, máme pro vás doporučení. PepiApp, který je na českém trhu opravdovou jedničkou. Spolupráce s nimi je jednoduchá a rychlá. Zmiňujeme tento framework proto, že se specializuje mimo jiné i na festivaly a různé eventy.

PepiApp, jednička na českém trhu!

PepiApp je český framework zabývající se tvorbou mobilních aplikací v Česku i na Slovensku. Mezi jejich širokou a spokojenou klientelu patří například muzea, restaurace, hotely, ale také i fyzické osoby jako jsou například právníci. Tento framework vytváří mobilní aplikace jak pro android tak i pro iOS, takže máte jistotu, že Vaše budoucí aplikace bude dostupná pro uživatele všech mobilních aplikací, kteří na Vaši akci dojdou.

Investice, která se Vám opravdu vyplatí!

Věřte, že pokud si pořídíte svou vlastní mobilní aplikaci, tak to bude investice, která bude opravdu stát za to! Ocení ji skutečně všichni účastníci s chytrými telefony, kteří chtějí být dostatečně informováni, ale třeba nemají čas čekat na načtení webových stránek, jež trvá i několik minut při pomalém internetovém připojení. Mobilní aplikace načte během několika sekund a nezáleží, jak silné připojení máte.