BlogZe světa aplikací

Výběr správné platformy pro vaši mobilní aplikaci je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí, která budou mít dlouhodobý dopad na váš podnik. V tomto článku prozkoumáme klíčové faktory, které byste měli zvážit při výběru mezi Androidem a iOS. Toto rozhodnutí ovlivní nejen dosah vaší mobilní aplikace, ale také náklady na vývoj a potenciální ziskovost. Věnujte pozornost detailům, protože každá platforma má své unikátní výhody a omezení. Výběr platformy je často kompromisem mezi různými aspekty, od demografie uživatelů po technické možnosti.

V dnešním přeplněném trhu mobilních aplikací je těžké vyniknout. A pokud nemáte jasně definovanou jedinečnou prodejní nabídku (USP), vaše aplikace se pravděpodobně ztratí v záplavě konkurence. V tomto článku vám ukážeme, jak vytvořit efektivní USP, která vaši aplikaci nejen odliší, ale také přiláká správné zákazníky.

Bezpečnost dat v mobilních aplikacích je téma, kterému se v dnešní době nelze vyhnout. S rostoucím počtem kybernetických útoků je důležitější než kdy dříve chránit vaše osobní informace. V tomto článku vám ukážeme, jak PepiApp bere bezpečnost vašich dat vážně a jaké konkrétní kroky k tomu podnikáme.

V digitálním věku, kdy mobilní zařízení dominují našemu každodennímu životu, je mobilní aplikace nezbytností pro každou moderní firmu. PepiApp s.r.o. je na čele vývoje mobilních aplikací a splňuje potřeby dnešních podniků.

Zakládání účtu na App Store Connect je náročnější ve srovnání s podobným procesem na Google Play Console. Očekávejte, že celé nastavení vám zabere přibližně 30 minut. A poté může trvat několik dní, než Apple vaše údaje zpracuje.

Představíme si mobilní aplikaci Breda Klub. Tuto mobilní aplikaci pro opavské obchodní centrum Breda vyvinuli v PepiApp s.r.o. PepiApp je vývojář mobilních aplikací na míru.

 

Trh mobilních aplikací každým rokem roste. Objevují se novinky jako využití rozšířené reality nebo umělé inteligence. Výsledky hlasového vyhledávání probíráme s chatbotem. Chytrý náramek měří míru našeho stresu. Seznamme se s trendy ve tvorbě mobilních aplikací pro Android a iOS (Apple).

Představíme si mobilní aplikaci Ostrava-Jih. Tuto mobilní aplikaci pro ostravskou radnici vyvinuli v PepiApp s.r.o. PepiApp je vývojář mobilních aplikací na míru.

 

Data do mobilní aplikace

Po spuštění mobilní aplikace, které běžně provedeme stisknutím ikony na obrazovce chytrého telefonu či tabletu se mobilní aplikace spojí se serverem a aktualizují se informace a data v ní. Poté se můžeme od internetu odpojit. Po aktualizaci již není pro provoz mobilní aplikace Ostrava-Jih síť internet potřeba.

Pokud chcete, aby Vaši občané byli dostatečně informováni, zřiďte si své vlastní webové stránky, kde bude vždy dostatek informací o plánujících se akcích, o ordinačních hodinách lékařů či o jiných aktualitách, které je třeba občanům sdělovat. Pokud chcete jít ale s dobou, zřiďte si mobilní aplikaci!
Mnozí lidé mají v mobilním zařízení pomalý internet, proto ocení, když si stránku, kterou často navštěvují, mohou stáhnout do svého telefonu. Jednou z aplikací, kterou si do svého telefonu stáhnou, by měla být i aplikace samotného města nebo obce v níž žijí. Je to pro ně pohodlnější a hlavně rychlejší způsob, jak se dozvědět o aktualitách ve městě či obci.

Chystáte u Vás v práci večírek nebo jen firemní akci? Pokud ano, nechte si vytvořit vlastní mobilní aplikaci, ve které poté můžete společně sdílet fotky, videa a jiné informace o vašem eventu. Mít svou vlastní mobilní aplikaci je dneska naprosto snadné a moderní. Chce to jenom vědět, do rukou jaké společnosti se musíte vložit. Samozřejmě, na současném trhu najdete hned několik společností, které vám jsou schopné vytvořit kvalitní mobilní aplikaci rychlostí blesku. Ovšem ne každá společnost je schopná vytvořit mobilní aplikaci jak pro Android, tak pro iOS.